Restbet Finans İptal Etti

Birbirinden farklı ödeme yöntemlerine sahip olan Restbet her zaman üyelerinin kolayca para yatırmasına ve basit bir şekilde para çekmesine olanak tanıyor. Sizin de bildiğiniz gibi ödemelere ciddi seviyelere kadar bonus ve promosyonlarıyla eklemeler yapıyor. Artık istediğiniz gibi bakiyenizi artıracak ve dilediğiniz gibi yolunuza devam edeceksiniz. Unutmamalısınız ki burada Finansbank gibi birçok farklı banka ile ödeme yapılabilmektedir. Eğer ki siz de Finansbank kullanıyorsanız kolayca para yatırıp çekebilirsiniz. Yoksa Restbet Finansbank iptal etti mi diyorsunuz? Eğer böyle bir problemle karşılaştıysanız kesinlikle yazının devamına bakmalısınız. Burada sorunun cevabını göreceksiniz.

Restbet Finansbank Ödemesi Nasıl Yapılır?

Kullanmakta olduğunuz aktif bir Finansbank hesabınız mı var? Yoksa kredi kartını mı kullanıyorsunuz? Eğer hesabınıza Finansbank ile ödeme yapmak istiyorsanız ancak bunun nasıl yapıldığını bilmiyorsanız kesinlikle bu anlatacaklarımızı uygulamalısınız. Öncelikli olarak Restbet ödeme yöntemleri arasına geçmelisiniz. Daha sonra burada bulunan seçeneklerden Finansbank’ı seçmelisiniz. Ardından karşınıza havale, cep bank, QR kod ve kredi kartı gelecektir. Bunlardan herhangi birini seçeceksiniz. Daha sonra ödeme için gerekli adımları takip edecek ve bilgileri vereceksiniz. Ardından ödemeniz onaylanacak. Tabii onaylanmayacağı bazı hususlar da bulunmaktadır. Örneğin siz bu yöntemin kurallarını ihlal ederseniz Restbet Finansbank iptal etti diye yakınırsınız. Eğer ki kuralları öğrenirseniz herhangi bir problem yaşamazsınız.

Restbet Finansbank Ödeme Kuralları Nelerdir?

Finansbank ödeme yöntemi ile para yatırmak sanıldığı kadar zor değildir. Sadece basit birkaç kurala sahiptir. Aslında bu kurallar bütün ödeme yöntemleri için geçerlidir ancak ona özel olarak burada anlatacağız. Biliyorsunuz ki Restbet illegal bir platformdur. Doğal olarak kullandığı banka hesapları tespit edilirse bloke edilir ve o da parasını alamaz. İşte bunu istemediğinden dolayı hesaplarına giriş çıkışları kontrol altına almaya başlamıştır. Tüm ödeme yöntemlerine belirli limitler getirmiştir. Örneğin Finansbank ile havale yapacaksanız gün içerisinde tek seferde en az 100 TL yatırabilirsiniz. Cep bank ile para gönderecekseniz bu tutar en az 50 TL olmak zorundadır. Ayrıca maksimum rakamlar da vardır. Havale için 1000 TL iken cep bank için 500 TL’dir.

Yorum yapın