Restbet Para Çekme

Uzun zamanın getirmiş olduğu tecrübeyle hizmetlerine devam eden Restbet, kırımızı ve siyah renklerini çok seviyor. Bu iki ana rengi bütün temasında ve tasarımında kullanmıştır. Kullanıcılarına harika görseller sunuyor. Onların yüksek oranlar ile en iyi şekilde kupon oluşturmasına yardımcı oluyor. Bundan sonra siz de dilediğiniz gibi hesabınıza para yatırabilecek ve burada kazanç elde edebileceksiniz. Tabii kazandıklarınızı çekmek istediğinizde de rahatlıklardan en iyi şekilde yararlanabileceksiniz. Kesinlikle Restbet para çekme seçenekleri sayesinde istediğiniz kadar bakiyeyi hesaplarınıza aktarabileceksiniz.

Restbet Çeşitli Yollarla Ödeme Yapıyor

Genel olarak illegal bahis platformları arasında yaygın olan bazı ödeme yöntemleri bulunmaktadır. Sizin de bildiğiniz gibi bunların başında havale, EFT ve Swift gelmektedir. Ayrıca Ecopayz, kredi kartı ve ATM gibi seçenekler de yaygın olarak kullanılmaktadır. Artık Restbet ile tüm ezberler bozulacak. Bundan sonra ödemelerinizi bunlarla alabileceğiniz gibi, aynı zamanda Paykasa, Astropay, Bitcoin ve Neteller ile de alabileceksiniz. Böylece tahmin bile edemeyeceğiniz kadar avantajlı olacaksınız. Kesinlikle memnun kalacak ve istediğinizi elde edebileceksiniz. Peki ama Bitcoin ile para nasıl çekilir, merak ediyor musunuz?

Bitcoin İle Restbet Hesabından Para Çekme

Sadece dijital para Bitcoin kullanarak Restbet hesabınızdan para çekebilirsiniz. Önce burada bulunan bakiyenizin çekilebilir tutarını bilmelisiniz. Ardından para çekme kısmına gelmeli ve burada BTC seçeneğini seçmelisiniz. Daha sonrasında gerekli temasları kurmalı ve bakiyeniz değerinde BTC ile ödeme almalısınız. Alacağınız ödemeyi istediğiniz zaman BTC üzerinden bozdurabilirsiniz. Örneğin BTC şu an 32.000 TL civarında ise ve siz biraz daha beklemek isterseniz, o 35.000 TL gibi civarlara geldiği zaman bozdurabilir ve bir de orada kazanç elde etmiş olabilirsiniz. Tabii unutmamalısınız ki Bitcoin sadece yükselmiyor, bunun yanında bir de düşüyor.

Yorum yapın