Restbet Yatırım Bonusları

Türkiye’nin en güvenilir ve en kaliteli bahis kuruluşlarından biri olan Restbet, çok uzun zamandır hizmet vermektedir. Bildiğiniz gibi kullanıcı profilini çok iyi analiz etmiş ve üyelerine istediklerini bir bir vermeye başlamıştır. Siz de bundan sonra dilediğiniz gibi kayıt olabilir ve onun fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Tahmin edebileceğiniz gibi Restbet yatırım bonusları açısından da oldukça zengindir. Tüm üyelerini düşünmekte, onların yatırımlarını adeta taçlandırmaktadır. Bundan sonra buraya para yatırmak kadar keyifli hiçbir şey olmayacaktır. Buna emin olabilirsiniz.

Restbet Ödemelerde Eklemeler Yapıyor

Yeni kayıt olduysanız ve ilk defa hesabınıza para yatıracaksanız kesinlikle 100 TL ve üzeri yatırım yapmalısınız. Böylece yapacağınız ilk yatırıma 500 TL’ye kadar hoş geldin bonusu alacaksınız. Bu bonus %100 oranında sunulmaktadır. Yani 100 TL yatırırsanız bakiyeniz 200 TL, 500 TL yatırırsanız 1000 TL olacaktır. Bunun yanında kullanıcılarının PayzWin ile hesaplarına yapacakları ödemelere de %30 oranında bonus vermektedir. Bu bonus kapsamında alınabilecek en yüksek tutar 500 TL olarak belirlenmiştir. Yani siz de hesabınıza 1666 TL yatırırsanız 500 TL bonus alır ve bakiyeniz 2166 TL olarak yolunuza devam edebilirsiniz.

Restbet Yatırımları Asla Ödülsüz Bırakmıyor

Hesabınıza yapacağınız ödemeleri asla ödülsüz bırakmayan Restbet, bundan böyle memnun kalmanızı sağlayacaktır. Bitcoin ödeme yöntemi ile hesabınıza yatıracağınız tutarlara %15 oranında bonus alacaksınız. Bu bonus kapsamında alınabilecek en yüksek tutar 500 TL olarak belirlenmiştir. Ayrıca TLNakit yatırımlarına da yatırdığınız tutarın %30’u kadar bonus alabileceksiniz. Sanal kartlar ile yapılacak ödemelere 500 TL’ye kadar %20 bonus ve cep bank ödemelerinde de 500 TL’ye kadar %20 promosyon alma şansı sizi bekliyor olacaktır. Bunların tamamı gerçekten büyük avantaj anlamına gelmektedir. Daha fazla beklemeyin ve siz de hemen kayıt olarak kazanmanın mutluluğunu yaşayın.

Yorum yapın